Sada 3 utierok Tiseco Home Studio Horeca

Sada 3 utierok Tiseco Home Studio Horeca, 50 × 70 cm

Cena:
9.90 €

Top produkt, Sada 3 utierok Tiseco Home Studio Horeca, 50 × 70 cm čo berieme od značky Tiseco Home Studio - tento artikel nakupujte za skvelú cenu 9.90 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Zaraďte sa k spokojným klientom.

SKU: 5413255015012
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Prvotriedný Sada 3 utierok Tiseco Home Studio Horeca, 50 × 70 cm od obľúbeného výrobcu Tiseco Home Studio - tento produkt máte za pár kliknutí s extra zľavou za 9.90 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od značky Tiseco Home Studio. Kúpte si rovno celú sadu a vždy budete mať nejakú čistú poruke.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sada 3 utierok Tiseco Home Studio Horeca, 50 × 70 cm

  • Název: Sada 3 utierok Tiseco Home Studio Horeca, 50 × 70 cm
  • Cena: 9.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277808
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 3 utierok Tiseco Home Studio Horeca

Sada 3 utierok Tiseco Home Studio Horeca, 50 × 70 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky