Sada 3 vreciek k posteli Flexa Little Princess Flexa

Sada 3 vreciek k posteli Flexa Little Princess

Cena:
48.00 €

Neodoláte: Sada 3 vreciek k posteli Flexa Little Princess od obľúbenej spoločnosti Flexa - tento hit zaobstaráte v sezónne zľave za 48.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Flexa

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Sada 3 vreciek k posteli Flexa Little Princess od populárneho výrobcu Flexa - tento artikel pořizujte s extra zľavou za 48.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Život na krásnom zámku, v obklopení kúzelných jednorožcov a labutí, to je sen každej malej princeznej. Kolekcia Little Princess posunie tento detský sen zase o trošku bližšie.

O značke:

Dánska značka Flexa s viac ako 45-ročnou tradíciou svojimi produktmi podporuje kreativitu a rozvoj tých najmenších členov rodiny. Kombinuje škandinávsky dizajn s tou najvyššou kvalitou a bezpečnosťou, ktorá je na prvom mieste. Výrobca používa len čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodnej báze sú samozrejmosťou.

Na srdci im ležia všetky potreby detí a produkty prispôsobujú tak, aby s nimi mohli byť čo najdlhšie. Každý produkt je premyslený do posledného detailu ako vizuálne, tak funkčne a nie je teda divu, že bol tento výrobca už štyrikrát ocenený cenou Red Dot Design Award.

Parametry produktu Sada 3 vreciek k posteli Flexa Little Princess

  • Název: Sada 3 vreciek k posteli Flexa Little Princess
  • Cena: 48.00 EUR
  • Výrobce: Flexa
  • Kód zboží: 1295112
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 3 vreciek k posteli Flexa Little Princess Flexa

Sada 3 vreciek k posteli Flexa Little Princess

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky