Sada 4 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio

Sada 4 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm

Cena:
11.90 €

Tradičný bestseller, Sada 4 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm od kvalitnej značky Tiseco Home Studio - tento artikel musíte mať vo výpredajové akciu za 11.90 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

SKU: 5413255072343
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Poctivý výrobok, Sada 4 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm od známeho výrobcu Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete kúpiť v jedinečnej akcii za 11.90 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od značky Tiseco Home Studio. Kúpte si rovno celú sadu a vždy budete mať nejakú čistú poruke.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sada 4 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm

  • Název: Sada 4 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm
  • Cena: 11.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277766
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 4 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio

Sada 4 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky