Sada 4 farebných silikónových formičiek na pečenie v mikrovlnnej rúre Lékué

Sada 4 farebných silikónových formičiek na pečenie v mikrovlnnej rúre Lékué, ⌀ 11 cm

Cena:
21.99 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Sada 4 farebných silikónových formičiek na pečenie v mikrovlnnej rúre Lékué, ⌀ 11 cm od kvalitného výrobcu Lékué - tento tovar zakúpite s unikátnou zľavou za 21.99 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 8420460000136
Do obchodu

Popis

Lékué

Limitovaná edícia produktu Sada 4 farebných silikónových formičiek na pečenie v mikrovlnnej rúre Lékué, ⌀ 11 cm od známej značky Lékué - tento tovar si môžete zaobstarať v perfektnej akcii za 21.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

O kulinárskej značke, ktorá sa nebojí zmien:
Léuké posúva zabehnuté tradície v oblasti varenia a pečenia. Táto mladučká značka z temperamentného Španielska sa nebojí inovácií. Práve preto hýria ich produkty farbami, neobvyklými tvarmi a netradičnými materiálmi.

Dôraz kladú dizajnéri nielen na originálny vzhľad, ale predovšetkým na kvalitu, bezpečnosť a jednoduché používanie. Výsledkom je neobyčajný riad a kuchynské vychytávky, ktoré búrajú stereotypy a plne sa prispôsobia aj vareniu v mikrovlnnej rúre.

Dôkazom, že je Léuké skutočným odborníkom potvrdze aj rad ocenení Good Design Awars v roku 2007 a 2010.

O odolnom materiáli:
Dizajnéri značky si stoja za použitím odolného silikónu. Aj keď je to forma plastu, materiály prechádzajú prísnymi hygienickými a bezpečnostnými kontrolami. Sú teda zdravotne nezávadné a zaisťujú bezpečné varenie.

Platinový silikón je ľahký a odolný, navyše aj praktický - jednoducho sa čistí a s kľudom ho môžete dať aj do umývačky. Nepreberá pachy a odoláva veľmi nízkym aj vysokým teplotám.

Parametry produktu Sada 4 farebných silikónových formičiek na pečenie v mikrovlnnej rúre Lékué, ⌀ 11 cm

  • Název: Sada 4 farebných silikónových formičiek na pečenie v mikrovlnnej rúre Lékué, ⌀ 11 cm
  • Cena: 21.99 EUR
  • Výrobce: Lékué
  • Kód zboží: 1234912
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 4 farebných silikónových formičiek na pečenie v mikrovlnnej rúre Lékué

Sada 4 farebných silikónových formičiek na pečenie v mikrovlnnej rúre Lékué, ⌀ 11 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky