Sada 4 kuchynských nástrojov so samolepiacim vešiakom Josoph Josoph DoorStore Joseph Joseph

Sada 4 kuchynských nástrojov so samolepiacim vešiakom Josoph Josoph DoorStore

Cena:
44.00 €

Hit z katalógu: Sada 4 kuchynských nástrojov so samolepiacim vešiakom Josoph Josoph DoorStore s pečaťou kvality Joseph Joseph - tento tovar si môžete zakúpiť vo výpredajové akciu za 44.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 5028420101782
Do obchodu

Popis

Joseph Joseph

Tradičný bestseller, Sada 4 kuchynských nástrojov so samolepiacim vešiakom Josoph Josoph DoorStore s trendy značkou Joseph Joseph - tento artikel odporúčame výhodne za 44.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Inovatívna sada nástrojov Joseph Joseph DoorStore ™ Utensils k inštalácii na vnútornú stranu dvierok. Sadu tvoria štyri nástroje Elevate ™ Silicone a vešiačik s háčikmi. Vešiačik sa upevňuje 3M VHB samolepiacou páskou. Inštalácia na čistý hladký povrch je veľmi jednoduchá. Ideálnym miestom pre inštaláciu sady je vnútorná strana dvierok kuchynskej linky alebo akýkoľvek podobný úzky priestor. Elevate ™ Silicone sú nástroje s pružnou silikónovou pracovnou časťou. Sú vhodné pre varenie nepriľnavou povrchovou úpravou (nehrozí poškrabanie nepriľnavého povrchu). Odolnosť do teploty až 270 ° C predurčuje tieto nástroje aj pre varenie pri vysokých teplotách.

Parametry produktu Sada 4 kuchynských nástrojov so samolepiacim vešiakom Josoph Josoph DoorStore

  • Název: Sada 4 kuchynských nástrojov so samolepiacim vešiakom Josoph Josoph DoorStore
  • Cena: 44.00 EUR
  • Výrobce: Joseph Joseph
  • Kód zboží: 1241060
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 4 kuchynských nástrojov so samolepiacim vešiakom Josoph Josoph DoorStore Joseph Joseph

Sada 4 kuchynských nástrojov so samolepiacim vešiakom Josoph Josoph DoorStore

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky