Sada 4 mramorových podnosov pod hrnček A Simple Mess Reine A Simple Mess

Sada 4 mramorových podnosov pod hrnček A Simple Mess Reine

Cena:
35.00 €

Top produkt, Sada 4 mramorových podnosov pod hrnček A Simple Mess Reine od kvalitného výrobcu A Simple Mess - tento tovar si môžete zaobstarať v úžasnej akcii za 35.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 5722009639450
Do obchodu

Popis

A Simple Mess

Produkt osvedčený zákazníkmi, Sada 4 mramorových podnosov pod hrnček A Simple Mess Reine s trendy značkou A Simple Mess - tento artikel odporúčame v časovej obmedzenej zľave za 35.00 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. No a to sa jednoducho oplatí.

Tiež vám stoja vlasy dupkom, keď niekto odloží horúci alebo mokrý hrniec na stôl, bez toho, aby pod to dal podnos? S týmito kúskami od značky A Simple Mess si každý hneď rozmyslí, či hrnček odloží len tak. Mramorované podložky budú neprehliadnuteľnou dekoráciou na každom stole.

A Simple Mess, to sú originálne a jemné doplnky, pod ktorými je podpísaná dánska žurnalistka, moderátorka a kreatívna riaditeľka časopisu o interiérovom dizajne Louise Dorph.

Názov jej značky v preklade znamená prostý chaos. Prečo? Louise tvrdí, že interiér nemusí byť vždy perfektne uhladený, a že práve trocha toho chaosu k životu skrátka patrí.

Jednotlivé kúsky sú ženské, hravé a vkusné, ručne vyrobené bez použitia syntetických materiálov, a hlavne: sú inšpirované krásou bytia.

Parametry produktu Sada 4 mramorových podnosov pod hrnček A Simple Mess Reine

  • Název: Sada 4 mramorových podnosov pod hrnček A Simple Mess Reine
  • Cena: 35.00 EUR
  • Výrobce: A Simple Mess
  • Kód zboží: 1267238
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 4 mramorových podnosov pod hrnček A Simple Mess Reine A Simple Mess

Sada 4 mramorových podnosov pod hrnček A Simple Mess Reine

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky