Sada 4 ružových bavlnených utierok Tiseco Home Studio

Sada 4 ružových bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm

Cena:
11.90 €

Vaše možnosti obohacujúce Sada 4 ružových bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm od Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete zaobstarať v sezónne zľave za 11.90 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

SKU: 5413255072381
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Práve je za dobrú cenu Sada 4 ružových bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm od známej značky Tiseco Home Studio - tento produkt posielame po zlacnenie za 11.90 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od značky Tiseco Home Studio. Kúpte si rovno celú sadu a vždy budete mať nejakú čistú poruke.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sada 4 ružových bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm

  • Název: Sada 4 ružových bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm
  • Cena: 11.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277760
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 4 ružových bavlnených utierok Tiseco Home Studio

Sada 4 ružových bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky