Sada 5 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio

Sada 5 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio , 50 × 70 cm

Cena:
11.90 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Sada 5 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio , 50 × 70 cm čo nám vyrába Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete zaobstarať s VIP zľavou pre každého za 11.90 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Neplaťte inde viac než musíte.

SKU: 5413255071162
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Veľmi obľúbený produkt Sada 5 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio , 50 × 70 cm od populárneho výrobcu Tiseco Home Studio - tento produkt predávame s neuveriteľnou zľavou za 11.90 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. No a to sa jednoducho oplatí.

Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od značky Tiseco Home Studio. Kúpte si rovno celú sadu a vždy budete mať nejakú čistú poruke.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sada 5 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio , 50 × 70 cm

  • Název: Sada 5 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio , 50 × 70 cm
  • Cena: 11.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277768
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 5 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio

Sada 5 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio , 50 × 70 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky