Sada 5 modrýchh bavlnených utierok Tiseco Home Studio

Sada 5 modrýchh bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm

Cena:
11.90 €

Tradičný bestseller, Sada 5 modrýchh bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm čo odoberáme od výrobcu Tiseco Home Studio - tento hit nájdete v časovej obmedzenej zľave za 11.90 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

SKU: 5413255064195
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Výnimočný tovar, Sada 5 modrýchh bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm s preslávenou značkou Tiseco Home Studio - tento hit zoženiete za bombastickú cenu 11.90 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od značky Tiseco Home Studio. Kúpte si rovno celú sadu a vždy budete mať nejakú čistú poruke.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sada 5 modrýchh bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm

  • Název: Sada 5 modrýchh bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm
  • Cena: 11.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277770
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 5 modrýchh bavlnených utierok Tiseco Home Studio

Sada 5 modrýchh bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky