Sada 6 červených utierok Tiseco Home Studio Mineur

Sada 6 červených utierok Tiseco Home Studio Mineur, 65 × 65 cm

Cena:
19.90 €

Perfektný Sada 6 červených utierok Tiseco Home Studio Mineur, 65 × 65 cm s akostnou značkou Tiseco Home Studio - tento produkt objednáte vo výpredajové akciu za 19.90 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

SKU: 5413255046528
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Perfektný Sada 6 červených utierok Tiseco Home Studio Mineur, 65 × 65 cm od populárneho výrobcu Tiseco Home Studio - tento artikel odporúčame s úžasnou cenovkou 19.90 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od značky Tiseco Home Studio. Kúpte si rovno celú sadu a vždy budete mať nejakú čistú poruke.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sada 6 červených utierok Tiseco Home Studio Mineur, 65 × 65 cm

  • Název: Sada 6 červených utierok Tiseco Home Studio Mineur, 65 × 65 cm
  • Cena: 19.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277820
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 6 červených utierok Tiseco Home Studio Mineur

Sada 6 červených utierok Tiseco Home Studio Mineur, 65 × 65 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky