Sada 6 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal

Sada 6 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal, 50 × 70 cm

Cena:
11.90 €

V akcii je Sada 6 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal, 50 × 70 cm od producenta Tiseco Home Studio - tento produkt posielame za takmer veľkoobchodnú cenu 11.90 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Urobte si radosť.

SKU: 5413255045194
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Akostný Sada 6 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal, 50 × 70 cm populárneho výrobcu Tiseco Home Studio - tento artikel objednávajte za perfektnú cenu 11.90 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od značky Tiseco Home Studio. Kúpte si rovno celú sadu a vždy budete mať nejakú čistú poruke.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sada 6 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal, 50 × 70 cm

  • Název: Sada 6 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal, 50 × 70 cm
  • Cena: 11.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277790
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 6 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal

Sada 6 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal, 50 × 70 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky