Sada 6 hnedých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal

Sada 6 hnedých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal, 50 × 70 cm

Cena:
11.90 €

Práve je za dobrú cenu Sada 6 hnedých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal, 50 × 70 cm od kvalitnej značky Tiseco Home Studio - tento produkt predávame v neopakovateľnej akcii za 11.90 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

SKU: 5413255045255
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Špičkový tovar, Sada 6 hnedých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal, 50 × 70 cm čo berieme od značky Tiseco Home Studio - tento hit môžete zohnať za skvelú cenu 11.90 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od značky Tiseco Home Studio. Kúpte si rovno celú sadu a vždy budete mať nejakú čistú poruke.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sada 6 hnedých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal, 50 × 70 cm

  • Název: Sada 6 hnedých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal, 50 × 70 cm
  • Cena: 11.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277788
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 6 hnedých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal

Sada 6 hnedých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal, 50 × 70 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky