Sada 6 hnedých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle

Sada 6 hnedých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle, 46 × 70 cm

Cena:
9.90 €

V akcii je Sada 6 hnedých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle, 46 × 70 cm od obľúbenej značky Tiseco Home Studio - tento artikel je tu pre vás v časovej obmedzenej zľave za 9.90 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Želáme vám príjemné nakupovanie.

SKU: 5413255045361
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Hit z katalógu: Sada 6 hnedých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle, 46 × 70 cm od obľúbenej spoločnosti Tiseco Home Studio - tento hit môžete zohnať za úžasnú cenu 9.90 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od značky Tiseco Home Studio. Kúpte si rovno celú sadu a vždy budete mať nejakú čistú poruke.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sada 6 hnedých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle, 46 × 70 cm

  • Název: Sada 6 hnedých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle, 46 × 70 cm
  • Cena: 9.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277778
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 6 hnedých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle

Sada 6 hnedých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle, 46 × 70 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky