Sada 6 mocca lyžičiek z leštenej antikorovej ocele Jean Dubost Futura Jean Dubost

Sada 6 mocca lyžičiek z leštenej antikorovej ocele Jean Dubost Futura

Cena:
18.00 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Sada 6 mocca lyžičiek z leštenej antikorovej ocele Jean Dubost Futura obľúbenej značky Jean Dubost - tento artikel sa na vás teší extra výhodne za 18.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 8594175564655
Do obchodu

Popis

Jean Dubost

Ponuka pre vás: Sada 6 mocca lyžičiek z leštenej antikorovej ocele Jean Dubost Futura od výrobcu Jean Dubost - tento tovar si môžete zaobstarať za vynikajúcu cenu 18.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Jeho starý otec bol znalec vo oblasti príboru, jeho otec založil v roku 1920 továreň na jeho výrobu a on sám teraz pokračuje v rodinnej tradícii, ktorá si zakladá na výrobe vysoko kvalitných nožov a kuchynských doplnkov.

Francúz Jean Dubost tak pokračuje v rodinnej firme, vybavil ju najmodernejšími technológiami, a zároveň ponechal ručné spracovanie tam, kde sa podľa neho stroje nevyrovnajú ľudskému remeslu. Jean Dubost a jeho nože a príbory sú vo Francúzsku synonymom precíznosti a štýlového stolovania. Pozvite si tohto odborníka k sebe domov, naučí vás tomu pravému hodovaniu.

Parametry produktu Sada 6 mocca lyžičiek z leštenej antikorovej ocele Jean Dubost Futura

  • Název: Sada 6 mocca lyžičiek z leštenej antikorovej ocele Jean Dubost Futura
  • Cena: 18.00 EUR
  • Výrobce: Jean Dubost
  • Kód zboží: 227607
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 6 mocca lyžičiek z leštenej antikorovej ocele Jean Dubost Futura Jean Dubost

Sada 6 mocca lyžičiek z leštenej antikorovej ocele Jean Dubost Futura

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky