Sada 6 modrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle

Sada 6 modrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle, 50 × 70 cm

Cena:
7.90 €

Jasný hit, Sada 6 modrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle, 50 × 70 cm so známou značkou Tiseco Home Studio - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za bombastickú cenu 7.90 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. No a to sa jednoducho oplatí.

SKU: 5413255107564
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Toto si zamilujete: Sada 6 modrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle, 50 × 70 cm značky Tiseco Home Studio - tento hit zoženiete v časovej obmedzenej zľave za 7.90 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Urobte si radosť.

Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od značky Tiseco Home Studio. Kúpte si rovno celú sadu a vždy budete mať nejakú čistú poruke.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sada 6 modrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle, 50 × 70 cm

  • Název: Sada 6 modrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle, 50 × 70 cm
  • Cena: 7.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277750
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 6 modrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle

Sada 6 modrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle, 50 × 70 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky