Sada 6 modrých utierok Tiseco Home Studio Mineur

Sada 6 modrých utierok Tiseco Home Studio Mineur, 65 × 65 cm

Cena:
18.90 €

Spokojnosť prinášajúci Sada 6 modrých utierok Tiseco Home Studio Mineur, 65 × 65 cm originálne od labelu Tiseco Home Studio - tento produkt kúpite v neopakovateľnej akcii za 18.90 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

SKU: 5413255046559
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Obľúbený produkt Sada 6 modrých utierok Tiseco Home Studio Mineur, 65 × 65 cm originálne od labelu Tiseco Home Studio - tento hit môžete zaobstarať po zlacnenie za 18.90 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od značky Tiseco Home Studio. Kúpte si rovno celú sadu a vždy budete mať nejakú čistú poruke.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sada 6 modrých utierok Tiseco Home Studio Mineur, 65 × 65 cm

  • Název: Sada 6 modrých utierok Tiseco Home Studio Mineur, 65 × 65 cm
  • Cena: 18.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277814
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 6 modrých utierok Tiseco Home Studio Mineur

Sada 6 modrých utierok Tiseco Home Studio Mineur, 65 × 65 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky