Sada 6 sivohnedých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle

Sada 6 sivohnedých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle, 50 × 70 cm

Cena:
7.90 €

Spokojnosť prinášajúci Sada 6 sivohnedých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle, 50 × 70 cm od top značky Tiseco Home Studio - tento artikel čaká na vás s neuveriteľnou zľavou za 7.90 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

SKU: 5413255107540
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Vaše možnosti obohacujúce Sada 6 sivohnedých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle, 50 × 70 cm originálne od labelu Tiseco Home Studio - tento artikel objednávajte v bombastické akcii za 7.90 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od značky Tiseco Home Studio. Kúpte si rovno celú sadu a vždy budete mať nejakú čistú poruke.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sada 6 sivohnedých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle, 50 × 70 cm

  • Název: Sada 6 sivohnedých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle, 50 × 70 cm
  • Cena: 7.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277754
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 6 sivohnedých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle

Sada 6 sivohnedých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle, 50 × 70 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky