Sada 6 sivých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal

Sada 6 sivých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal, 32 × 35 cm

Cena:
7.90 €

Tradičný bestseller, Sada 6 sivých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal, 32 × 35 cm od známeho výrobcu Tiseco Home Studio - tento produkt ponúkame s VIP zľavou pre každého za 7.90 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

SKU: 5413255045286
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Tradičný bestseller, Sada 6 sivých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal, 32 × 35 cm od producenta Tiseco Home Studio - tento tovar zakúpite za výhodnú cenu 7.90 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od značky Tiseco Home Studio. Kúpte si rovno celú sadu a vždy budete mať nejakú čistú poruke.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sada 6 sivých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal, 32 × 35 cm

  • Název: Sada 6 sivých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal, 32 × 35 cm
  • Cena: 7.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277798
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 6 sivých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal

Sada 6 sivých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal, 32 × 35 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky