Sada 6 svetlomodrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle

Sada 6 svetlomodrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle, 50 × 70 cm

Cena:
7.90 €

Limitovaná edícia produktu Sada 6 svetlomodrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle, 50 × 70 cm od známej značky Tiseco Home Studio - tento artikel nakupujte s úžasnou cenovkou 7.90 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

SKU: 5413255107588
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

V akcii je práve teraz Sada 6 svetlomodrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle, 50 × 70 cm s preslávenou značkou Tiseco Home Studio - tento artikel čaká na vás v bombastické akcii za 7.90 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od značky Tiseco Home Studio. Kúpte si rovno celú sadu a vždy budete mať nejakú čistú poruke.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sada 6 svetlomodrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle, 50 × 70 cm

  • Název: Sada 6 svetlomodrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle, 50 × 70 cm
  • Cena: 7.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277752
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 6 svetlomodrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle

Sada 6 svetlomodrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle, 50 × 70 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky