Sada 6 zelených bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal

Sada 6 zelených bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal, 32 × 35 cm

Cena:
7.90 €

Neodoláte: Sada 6 zelených bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal, 32 × 35 cm od obľúbenej značky Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete kúpiť takmer zadarmo za 7.90 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

SKU: 5413255045323
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

V akcii je práve teraz Sada 6 zelených bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal, 32 × 35 cm od známej značky Tiseco Home Studio - tento hit môžete zohnať s neuveriteľnou zľavou za 7.90 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od značky Tiseco Home Studio. Kúpte si rovno celú sadu a vždy budete mať nejakú čistú poruke.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sada 6 zelených bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal, 32 × 35 cm

  • Název: Sada 6 zelených bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal, 32 × 35 cm
  • Cena: 7.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277800
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 6 zelených bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal

Sada 6 zelených bavlnených utierok Tiseco Home Studio Cristal, 32 × 35 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky