Sada 6 zelených utierok Tiseco Home Studio Mineur

Sada 6 zelených utierok Tiseco Home Studio Mineur, 65 × 65 cm

Cena:
18.90 €

Neodoláte: Sada 6 zelených utierok Tiseco Home Studio Mineur, 65 × 65 cm s trendy značkou Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete zakúpiť za vynikajúcu cenu 18.90 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Vy tak neplatíte nič naviac!

SKU: 5413255046542
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

V akcii je práve teraz Sada 6 zelených utierok Tiseco Home Studio Mineur, 65 × 65 cm od populárnej značky Tiseco Home Studio - tento produkt máte na dosah ruky za mimoriadne nízku cenu 18.90 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od značky Tiseco Home Studio. Kúpte si rovno celú sadu a vždy budete mať nejakú čistú poruke.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sada 6 zelených utierok Tiseco Home Studio Mineur, 65 × 65 cm

  • Název: Sada 6 zelených utierok Tiseco Home Studio Mineur, 65 × 65 cm
  • Cena: 18.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277818
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 6 zelených utierok Tiseco Home Studio Mineur

Sada 6 zelených utierok Tiseco Home Studio Mineur, 65 × 65 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky