Sada bielej zásuvky pod posteľ a 4 predĺžených nôh Benlemi

Sada bielej zásuvky pod posteľ a 4 predĺžených nôh Benlemi, pre posteľ 90 × 180 cm

Cena:
254.00 €

Hit poslednej doby, Sada bielej zásuvky pod posteľ a 4 predĺžených nôh Benlemi, pre posteľ 90 × 180 cm od kvalitnej značky Benlemi - tento hit zoženiete za perfektnú cenu 254.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Benlemi

Tradičný bestseller, Sada bielej zásuvky pod posteľ a 4 predĺžených nôh Benlemi, pre posteľ 90 × 180 cm od výrobcu Benlemi - tento tovar zakúpite za jedinečnú cenu 254.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Zadovážte si k novej posteli Benlemi aj praktickú multifunkčnú úložnú zásuvku, do ktorej môžete schovať paplóny, oblečenie i hračky. Táto zásuvka v sebe však skrýva viac než len úložný priestor.

Zásuvku možno využiť aj ako prístelku! Stačí z nej len vybrať všetky uložené predmety a do zásuvky vložiť matrac. Behom pár minút tak máte ďalšiu posteľ, do ktorej môžete uložiť každého nocľažníka.

Zásuvku si teraz môžete zakúpiť v praktickej sade so 4 predĺženými nohami v rovnakej farbe. Tie je nutné primontovať k posteli, vďaka čomu vznikne potrebný priestor pre uschovanie zásuvky.

Parametry produktu Sada bielej zásuvky pod posteľ a 4 predĺžených nôh Benlemi, pre posteľ 90 × 180 cm

  • Název: Sada bielej zásuvky pod posteľ a 4 predĺžených nôh Benlemi, pre posteľ 90 × 180 cm
  • Cena: 254.00 EUR
  • Výrobce: Benlemi
  • Kód zboží: 1118348
Pozrite si všetky produkty značky
Sada bielej zásuvky pod posteľ a 4 predĺžených nôh Benlemi

Sada bielej zásuvky pod posteľ a 4 predĺžených nôh Benlemi, pre posteľ 90 × 180 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky