Sada kuchynského náčinia z bambusu v stojane Bambum Ravioli Bambum

Sada kuchynského náčinia z bambusu v stojane Bambum Ravioli

Cena:
15.00 €

Špičkový tovar, Sada kuchynského náčinia z bambusu v stojane Bambum Ravioli originálne od labelu Bambum - tento produkt objednáte v sezónne zľave za 15.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 8680136020794
Do obchodu

Popis

Bambum

Váš obľúbený tovar, Sada kuchynského náčinia z bambusu v stojane Bambum Ravioli od firmy Bambum - tento tovar si môžete nechať doručiť za vynikajúcu cenu 15.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Bambus je materiálom, ktorý si priam žiada o to, aby ste ho mali vo svojej kuchyni. Je totiž antibakteriálny, ľahký, odolný a oproti klasickému drevu sa líši hneď v niekoľkých bodoch. Než dorastie do plnej sily, trvá mu to len 5 rokov, zatiaľ čo taký dub potrebuje 50.

Využívanie bambusu je preto pre prírodu menšou záťažou ako výrub veľkých a starších stromov. Značka Bambum sa rozhodla dať tomuto materiálu podobu kuchynských pomocníkov a urobiť tak každú domácnosť po celom svete viac ekologicky zmýšľajúcou. Skúste ho aj vy, vaša kuchyňa bude nielen krásna, ale aj ekologická!

Parametry produktu Sada kuchynského náčinia z bambusu v stojane Bambum Ravioli

  • Název: Sada kuchynského náčinia z bambusu v stojane Bambum Ravioli
  • Cena: 15.00 EUR
  • Výrobce: Bambum
  • Kód zboží: 5009
Pozrite si všetky produkty značky
Sada kuchynského náčinia z bambusu v stojane Bambum Ravioli Bambum

Sada kuchynského náčinia z bambusu v stojane Bambum Ravioli

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky