Sada na krájanie z antikoro ocele v drevenom balení Jean Dubost

Sada na krájanie z antikoro ocele v drevenom balení Jean Dubost, dĺžka 26 cm

Cena:
38.00 €

Špičkový tovar, Sada na krájanie z antikoro ocele v drevenom balení Jean Dubost, dĺžka 26 cm čo odoberáme od výrobcu Jean Dubost - tento tovar si môžete nechať poslať extra lacno za 38.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Jean Dubost

Trendy Sada na krájanie z antikoro ocele v drevenom balení Jean Dubost, dĺžka 26 cm s trendy značkou Jean Dubost - tento artikel je v túto chvíľu pri likvidácii skladu za neprekonateľných 38.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Jeho starý otec bol znalec vo oblasti príboru, jeho otec založil v roku 1920 továreň na jeho výrobu a on sám teraz pokračuje v rodinnej tradícii, ktorá si zakladá na výrobe vysoko kvalitných nožov a kuchynských doplnkov. Francúz Jean Dubost tak pokračuje v rodinnej firme, vybavil ju najmodernejšími technológiami, a zároveň ponechal ručné spracovanie tam, kde sa podľa neho stroje nevyrovnajú ľudskému remeslu. Jean Dubost je vo Francúzsku synonymom precíznosti a štýlového stolovania. Pozvite si tohto odborníka k sebe domov, naučí vás tomu pravému hodovaniu.

Parametry produktu Sada na krájanie z antikoro ocele v drevenom balení Jean Dubost, dĺžka 26 cm

  • Název: Sada na krájanie z antikoro ocele v drevenom balení Jean Dubost, dĺžka 26 cm
  • Cena: 38.00 EUR
  • Výrobce: Jean Dubost
  • Kód zboží: 82659
Pozrite si všetky produkty značky
Sada na krájanie z antikoro ocele v drevenom balení Jean Dubost

Sada na krájanie z antikoro ocele v drevenom balení Jean Dubost, dĺžka 26 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky