Sada obliečky a plachty na dvojposteľ Christmas Snowflakes White

Sada obliečky a plachty na dvojposteľ Christmas Snowflakes White, 200 × 220 cm

Cena:
68.99 €

Vynikajúci Sada obliečky a plachty na dvojposteľ Christmas Snowflakes White, 200 × 220 cm populárneho výrobcu Pearl Home - tento artikel neprepásnite v jedinečnej akcii za 68.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 8681181955352
Do obchodu

Popis

Pearl Home

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Sada obliečky a plachty na dvojposteľ Christmas Snowflakes White, 200 × 220 cm čo nám dodáva Pearl Home - tento tovar si môžete zaobstarať v bombastické akcii za 68.99 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Že sa vám z vyhriatej postele do mrazivého rána nechce? Tak s tým vám asi neporadíme, pretože z týchto obliečok sa nechce ani nám 🙂

Horná strana obliečky zo 100% bavlny je potlačená kvalitnou 3D tlačou. Prekrásne zimné motívy priamo lákajú k zababušeniu! Spodná strana obliečok je vyrobená z úžasne príjemného mikrosaténu, a tak si môžete sami vybrať, ktorou stranou sa prikryť a ktorú dať na obdiv.

Obálkové zapínanie
Obliečky s obálkovým typom zapínania sú doplnené o prehyb látky, ktorý je všitý do vnútornej časti obliečky. Túto kapsu teda stačí len pretiahnuť cez paplón či vankúš a máte obliečky.

Hlavnou výhodou tohto zapínania je práve veľmi jednoduchá manipulácia a rýchle prezliekanie paplónov a vankúšov. Vďaka absencii gombíkov a zipsov sa navyše počas prania nemusíte obávať ničenia bubna práčky.

Parametry produktu Sada obliečky a plachty na dvojposteľ Christmas Snowflakes White, 200 × 220 cm

  • Název: Sada obliečky a plachty na dvojposteľ Christmas Snowflakes White, 200 × 220 cm
  • Cena: 68.99 EUR
  • Výrobce: Pearl Home
  • Kód zboží: 941074
Pozrite si všetky produkty značky
Sada obliečky a plachty na dvojposteľ Christmas Snowflakes White

Sada obliečky a plachty na dvojposteľ Christmas Snowflakes White, 200 × 220 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky