Šalátový set z olivového dreva Jean Dubost Tulipe Real

Šalátový set z olivového dreva Jean Dubost Tulipe Real, 25 cm

Cena:
18.00 €

Dnes je tu pre vás Šalátový set z olivového dreva Jean Dubost Tulipe Real, 25 cm čo nám dodáva Jean Dubost - tento produkt máte za pár kliknutí v sezónne zľave za 18.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Jean Dubost

Kvalitný Šalátový set z olivového dreva Jean Dubost Tulipe Real, 25 cm od popredného výrobcu Jean Dubost - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v časovej obmedzenej zľave za 18.00 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. No a to sa jednoducho oplatí.

Jean Dubost vyrástol v rodine, ktorá sa postarala o historický medzník vo výrobe príborov a nožov. Dubost je tak už od roku 1920 synonymom pre ostrú kvalitu a štýlové stolovanie. Sám Jean Dubost potom rodinnú továreň vedie stále vpred a vybavuje ju najmodernejšími technológiami pre dokonalé spracovanie. Nezabúda ale aj na to, že remeslo je neprekonateľné, a tak niektoré procesy stále ponecháva na ľudské ruky. Jean Dubost, to sú nože, príbory a kuchynskí pomocníci, ktoré tu doteraz chýbali.

Parametry produktu Šalátový set z olivového dreva Jean Dubost Tulipe Real, 25 cm

  • Název: Šalátový set z olivového dreva Jean Dubost Tulipe Real, 25 cm
  • Cena: 18.00 EUR
  • Výrobce: Jean Dubost
  • Kód zboží: 119329
Pozrite si všetky produkty značky
Šalátový set z olivového dreva Jean Dubost Tulipe Real

Šalátový set z olivového dreva Jean Dubost Tulipe Real, 25 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky