Samodržiaci dávkovač na mydlo Wenko Power-Loc Remo Wenko

Samodržiaci dávkovač na mydlo Wenko Power-Loc Remo

Cena:
25.99 €

Najpredávanejšie Samodržiaci dávkovač na mydlo Wenko Power-Loc Remo od kvalitnej značky Wenko - tento hit nájdete v úžasnej akcii za 25.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 4008838179727
Do obchodu

Popis

Wenko

Perfektný Samodržiaci dávkovač na mydlo Wenko Power-Loc Remo od producenta Wenko - tento tovar si môžete nechať dodať pri časovo obmedzenej akcii za 25.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Netykáte si vrtačkou? Alebo sa vám len nechce vŕtať do steny a obkladu, pretože sa bojíte, že sa to nezaobíde bez možného poškodenia? Riešením situácie je Wenko! Ide o praktické držiaky a háčiky, kde ku aplikácii nepotrebujete žiadne vŕtanie ani zakázané kúzla. Špeciálna a super silná adhezívna podložka všetko udrží! Stačí ju priložiť k hladkému, suchému a čistému povrchu ako je napríklad práve obklad, do dier naniesť špeciálne lepidlo (ktoré je súčasťou balenia), nechať 48h zaschnúť, a je hotovo.

Do sekundy tak na nej môžete vešať všetko potrebné. Celý stojan alebo háčik ide navyše z povrchu zložiť, takže aj keď sa budete napríklad sťahovať, vešiak pôjde s vami bez toho, aby ste poškodili stenu.

Inovatívny systém udrží až 80 kg!

Parametry produktu Samodržiaci dávkovač na mydlo Wenko Power-Loc Remo

  • Název: Samodržiaci dávkovač na mydlo Wenko Power-Loc Remo
  • Cena: 25.99 EUR
  • Výrobce: Wenko
  • Kód zboží: 363868
Pozrite si všetky produkty značky
Samodržiaci dávkovač na mydlo Wenko Power-Loc Remo Wenko

Samodržiaci dávkovač na mydlo Wenko Power-Loc Remo

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky