Sedací puf Oreste Luchettas Yantra Floral

Sedací puf Oreste Luchettas Yantra Floral, 80 × 80 cm

Cena:
196.00 €

Hit poslednej doby, Sedací puf Oreste Luchettas Yantra Floral, 80 × 80 cm od obľúbenej spoločnosti Oreste Luchetta - tento tovar si môžete objednať v hustej akciu za 196.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 8058640841738
Do obchodu

Popis

Oreste Luchetta

V akcii je práve teraz Sedací puf Oreste Luchettas Yantra Floral, 80 × 80 cm od populárnej značky Oreste Luchetta - tento artikel nakupujte výhodne za 196.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Doplňte svoju pohovku z kolekcie Yantra praktickým sedacím pufom. Jednotlivé diely môžete medzi sebou ľubovoľne kombinovať. V kolekcii použité zemité tóny aj vzory sa k sebe nádherne hodia a vaša výsledná sedacia súprava tak môže hrať všetkými farbami.

Tento kúsok bol ručne vyrobený v Indii, a tak môžete zaznamenať mierne odchýlky vo farebnosti od fotky, čo súvisí s úplnou originalitou výrobku. ♥

Autentické remeslo z východu, taliansky dizajn:
Hoci je Oreste Luchetta značkou pochádzajúcou z Talianska, jej výrobky majú v sebe nádych z ďalekých ciest na východ. Tieto kreslá, vankúše aj pohovky vnesú do vášho domova meditačný pokoj a harmóniu, nielen vďaka jedinečnej kombinácii farieb, motívov aj ručne vyrábaným výšivkám.
Značka sa tiež výrazne stavia proti využívaniu detskej práce, a preto si môžete byť istí, že ich výrobky sú spracovávané len dospelými a skúsenými indickými remeselníkmi.

Parametry produktu Sedací puf Oreste Luchettas Yantra Floral, 80 × 80 cm

  • Název: Sedací puf Oreste Luchettas Yantra Floral, 80 × 80 cm
  • Cena: 196.00 EUR
  • Výrobce: Oreste Luchetta
  • Kód zboží: 1247778
Pozrite si všetky produkty značky
Sedací puf Oreste Luchettas Yantra Floral

Sedací puf Oreste Luchettas Yantra Floral, 80 × 80 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky