Šedý koberec Universal Atlas Middle

Šedý koberec Universal Atlas Middle, 133 x 190 cm

Cena:
66.00 €

Vaše možnosti obohacujúce Šedý koberec Universal Atlas Middle, 133 x 190 cm čo berieme od značky Universal - tento tovar si môžete zakúpiť za úžasnú cenu 66.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8430176449693
Do obchodu

Popis

Universal

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Šedý koberec Universal Atlas Middle, 133 x 190 cm od obľúbenej značky Universal - tento hit zoženiete s unikátnou zľavou za 66.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Lákajú vás orientálne koberce, ale nefandíte vlne, sú pre vás finančne nedostupné alebo sú len príliš farebné? Stavte na koberce z polypropylénu. Vzhľadovo sú od ručne tkaných kobercov na nerozoznanie. A ak vás od Peržanov odrádza prílišná farebnosť, nechajte sa nimi len inšpirovať a siahnite po modernejšom vzhľade a neutrálnej farbe.

Vzor, ktorý sa objavuje na tradičných kelim kobercoch, pekne doplní moderný interiér a zvyčajne sa páči aj ľuďom, ktorí inak ornamenty neobľubujú.

Koberec je ošetrený metódou heat-frise? , ktorá mu dodáva väčšiu pevnosť a koberec sa stane sa odolnejší voči poškodeniu. Spracovanie touto metódou sa odrazí aj na vzhľade koberce: farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

Parametry produktu Šedý koberec Universal Atlas Middle, 133 x 190 cm

  • Název: Šedý koberec Universal Atlas Middle, 133 x 190 cm
  • Cena: 66.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1350213
Pozrite si všetky produkty značky
Šedý koberec Universal Atlas Middle

Šedý koberec Universal Atlas Middle, 133 x 190 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky