Šedý koberec Universal Atlas Middle

Šedý koberec Universal Atlas Middle, 160 x 230 cm

Cena:
94.00 €

Perfektný Šedý koberec Universal Atlas Middle, 160 x 230 cm od obľúbenej spoločnosti Universal - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v hustej akciu za 94.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8430176449709
Do obchodu

Popis

Universal

V zľave je Šedý koberec Universal Atlas Middle, 160 x 230 cm od producenta Universal - tento tovar zakúpite vo zľavové akciu za 94.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Lákajú vás orientálne koberce, ale nefandíte vlne, sú pre vás finančne nedostupné alebo sú len príliš farebné? Stavte na koberce z polypropylénu. Vzhľadovo sú od ručne tkaných kobercov na nerozoznanie. A ak vás od Peržanov odrádza prílišná farebnosť, nechajte sa nimi len inšpirovať a siahnite po modernejšom vzhľade a neutrálnej farbe.

Vzor, ktorý sa objavuje na tradičných kelim kobercoch, pekne doplní moderný interiér a zvyčajne sa páči aj ľuďom, ktorí inak ornamenty neobľubujú.

Koberec je ošetrený metódou heat-frise? , ktorá mu dodáva väčšiu pevnosť a koberec sa stane sa odolnejší voči poškodeniu. Spracovanie touto metódou sa odrazí aj na vzhľade koberce: farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

Parametry produktu Šedý koberec Universal Atlas Middle, 160 x 230 cm

  • Název: Šedý koberec Universal Atlas Middle, 160 x 230 cm
  • Cena: 94.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1350215
Pozrite si všetky produkty značky
Šedý koberec Universal Atlas Middle

Šedý koberec Universal Atlas Middle, 160 x 230 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky