Šedý koberec Universal Atlas Middle

Šedý koberec Universal Atlas Middle, 80 x 150 cm

Cena:
32.00 €

Unikátny Šedý koberec Universal Atlas Middle, 80 x 150 cm od Universal - tento produkt máte za pár kliknutí v perfektnej akcii za 32.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 8430176449686
Do obchodu

Popis

Universal

Prvotriedný Šedý koberec Universal Atlas Middle, 80 x 150 cm od top výrobcu Universal - tento artikel musíte mať s extra zľavou za 32.00 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Lákajú vás orientálne koberce, ale nefandíte vlne, sú pre vás finančne nedostupné alebo sú len príliš farebné? Stavte na koberce z polypropylénu. Vzhľadovo sú od ručne tkaných kobercov na nerozoznanie. A ak vás od Peržanov odrádza prílišná farebnosť, nechajte sa nimi len inšpirovať a siahnite po modernejšom vzhľade a neutrálnej farbe.

Vzor, ktorý sa objavuje na tradičných kelim kobercoch, pekne doplní moderný interiér a zvyčajne sa páči aj ľuďom, ktorí inak ornamenty neobľubujú.

Koberec je ošetrený metódou heat-frise? , ktorá mu dodáva väčšiu pevnosť a koberec sa stane sa odolnejší voči poškodeniu. Spracovanie touto metódou sa odrazí aj na vzhľade koberce: farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

Parametry produktu Šedý koberec Universal Atlas Middle, 80 x 150 cm

  • Název: Šedý koberec Universal Atlas Middle, 80 x 150 cm
  • Cena: 32.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1350211
Pozrite si všetky produkty značky
Šedý koberec Universal Atlas Middle

Šedý koberec Universal Atlas Middle, 80 x 150 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky