Servírovací tanier Bloomingville Olivia

Servírovací tanier Bloomingville Olivia, 30 x 19 cm

Cena:
38.90 €

Dnes je tu pre vás Servírovací tanier Bloomingville Olivia, 30 x 19 cm populárneho výrobcu Bloomingville - tento artikel odporúčame v bombastické akcii za 38.90 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 5711173115822
Do obchodu

Popis

Bloomingville

Váš obľúbený tovar, Servírovací tanier Bloomingville Olivia, 30 x 19 cm čo berieme od značky Bloomingville - tento artikel musíte mať s neuveriteľnou zľavou za 38.90 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Fádne biely servis radšej schovajte do skrine. Tento kúsok od Bloomingville sa totiž hlási o predné miesto pri vašom stole.

Svojím motívom vám zlepší deň, vyčarí úsmev a pobaví nielen vás, ale aj vašu návštevu ♥

O značke:
Dizajnérka Betina Stampe bola pri zakladaní značky Bloomingville v roku 2000 poháňaná láskou k severskému štýlu bývania. Odvtedy zdieľa svoje nadšenie so svetom.

Na trh prichádza s kreatívnym riešením pre každé bývanie vďaka scandi riešeným doplnkom a dekoráciám (a to aj pre tých najmenších. Spolu so svojím mužom, ktorý sa stal CEO Bloomingville, sa snaží udržať hlavnú myšlienku značku aj po všetkých tých rokoch: rozdávať radosť v najmenších maličkostiach .

Parametry produktu Servírovací tanier Bloomingville Olivia, 30 x 19 cm

  • Název: Servírovací tanier Bloomingville Olivia, 30 x 19 cm
  • Cena: 38.90 EUR
  • Výrobce: Bloomingville
  • Kód zboží: 1183806
Pozrite si všetky produkty značky
Servírovací tanier Bloomingville Olivia

Servírovací tanier Bloomingville Olivia, 30 x 19 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky