Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Be my Valentine

Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Be my Valentine, 330 ml

Cena:
20.00 €

Poctivý výrobok, Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Be my Valentine, 330 ml od známeho výrobcu Butter Kings - tento artikel musíte mať výhodne za 20.00 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 8596457071325
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Jedinečná ponuka, Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Be my Valentine, 330 ml kvalitné značky Butter Kings - tento hit získate v sezónne zľave za 20.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. No a to sa jednoducho oplatí.

Prečo mať v práci jeden z tých obyčajných nudných hrnčekov? Vyčarte kolegom úsmev už pri rannej káve. S týmto umeleckým dielom od Butter Kings to pôjde hravo.

Pomocou rozkošných motívov zvierat a rastlín dáte jasne najavo, že sa nebojíte vybočiť z radu zameniteľnosti. Jeden hrnček je pre vás a druhým urobíte radosť niekomu blízkemu.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Be my Valentine, 330 ml

  • Název: Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Be my Valentine, 330 ml
  • Cena: 20.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328348
Pozrite si všetky produkty značky
Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Be my Valentine

Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Be my Valentine, 330 ml

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky