Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Black Cat

Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Black Cat, 330 ml

Cena:
20.00 €

No a toto chcete: Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Black Cat, 330 ml od značky Butter Kings - tento produkt ponúkame vo výhodnej akcii za 20.00 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 8596457045678
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Veľmi obľúbený produkt Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Black Cat, 330 ml od Butter Kings - tento artikel odporúčame za jedinečnú cenu 20.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Prečo mať v práci jeden z tých obyčajných nudných hrnčekov? Vykúzlite kolegom úsmev už pri rannej káve. S týmto umeleckým dielom od Butter Kings to pôjde hravo.

Pomocou roztomilých motívov zvierat a rastlín dáte jasne najavo, že sa nebojíte vybočiť z radu zameniteľnosti. Jeden hrnček je pre vás a druhým urobíte radosť niekomu blízkemu.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to moc dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Black Cat, 330 ml

  • Název: Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Black Cat, 330 ml
  • Cena: 20.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328398
Pozrite si všetky produkty značky
Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Black Cat

Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Black Cat, 330 ml

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky