Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Caught in Love

Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Caught in Love, 330 ml

Cena:
20.00 €

Dnes je tu pre vás Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Caught in Love, 330 ml od producenta Butter Kings - tento artikel je tu pre vás takmer zadarmo za 20.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8596457071332
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Hit poslednej doby, Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Caught in Love, 330 ml od popredného výrobcu Butter Kings - tento tovar si môžete objednať za výhodnú cenu 20.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Prečo mať v práci jeden z tých obyčajných nudných hrnčekov? Vyčarte kolegom úsmev už pri rannej káve. S týmto umeleckým dielom od Butter Kings to pôjde hravo.

Pomocou rozkošných motívov zvierat a rastlín dáte jasne najavo, že sa nebojíte vybočiť z radu zameniteľnosti. Jeden hrnček je pre vás a druhým urobíte radosť niekomu blízkemu.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Caught in Love, 330 ml

  • Název: Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Caught in Love, 330 ml
  • Cena: 20.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328352
Pozrite si všetky produkty značky
Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Caught in Love

Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Caught in Love, 330 ml

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky