Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Forever and Always

Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Forever and Always, 330 ml

Cena:
20.00 €

V zľave je Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Forever and Always, 330 ml pochádzajúce od značky Butter Kings - tento artikel neprepásnite v perfektnej akcii za 20.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8596457071363
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Produkt osvedčený zákazníkmi, Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Forever and Always, 330 ml pochádzajúce od značky Butter Kings - tento hit môžete získať v akcii za 20.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Prečo mať v práci jeden z tých obyčajných nudných hrnčekov? Vyčarte kolegom úsmev už pri rannej káve. S týmto umeleckým dielom od Butter Kings to pôjde hravo.

Pomocou rozkošných motívov zvierat a rastlín dáte jasne najavo, že sa nebojíte vybočiť z radu zameniteľnosti. Jeden hrnček je pre vás a druhým urobíte radosť niekomu blízkemu.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Forever and Always, 330 ml

  • Název: Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Forever and Always, 330 ml
  • Cena: 20.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328356
Pozrite si všetky produkty značky
Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Forever and Always

Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Forever and Always, 330 ml

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky