Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Hearty Kittens

Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Hearty Kittens, 330 ml

Cena:
20.00 €

V zľave je Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Hearty Kittens, 330 ml od kvalitnej značky Butter Kings - tento produkt posielame takmer zadarmo za 20.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8596457071370
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Poctivý výrobok, Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Hearty Kittens, 330 ml od známej značky Butter Kings - tento tovar si môžete kúpiť s výnimočnou zľavou za 20.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Prečo mať v práci jeden z tých obyčajných nudných hrnčekov? Vyčarte kolegom úsmev už pri rannej káve. S týmto umeleckým dielom od Butter Kings to pôjde hravo.

Pomocou rozkošných motívov zvierat a rastlín dáte jasne najavo, že sa nebojíte vybočiť z radu zameniteľnosti. Jeden hrnček je pre vás a druhým urobíte radosť niekomu blízkemu.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Hearty Kittens, 330 ml

  • Název: Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Hearty Kittens, 330 ml
  • Cena: 20.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328360
Pozrite si všetky produkty značky
Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Hearty Kittens

Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Hearty Kittens, 330 ml

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky