Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Love Yoga

Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Love Yoga, 330 ml

Cena:
20.00 €

Hit z katalógu: Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Love Yoga, 330 ml od kvalitnej značky Butter Kings - tento produkt doručujeme v akcii za 20.00 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8596457071387
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Špičkový tovar, Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Love Yoga, 330 ml od známeho výrobcu Butter Kings - tento hit získate vo výhodnej akcii za 20.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Prečo mať v práci jeden z tých obyčajných nudných hrnčekov? Vyčarte kolegom úsmev už pri rannej káve. S týmto umeleckým dielom od Butter Kings to pôjde hravo.

Pomocou rozkošných motívov zvierat a rastlín dáte jasne najavo, že sa nebojíte vybočiť z radu zameniteľnosti. Jeden hrnček je pre vás a druhým urobíte radosť niekomu blízkemu.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Love Yoga, 330 ml

  • Název: Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Love Yoga, 330 ml
  • Cena: 20.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328368
Pozrite si všetky produkty značky
Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Love Yoga

Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Love Yoga, 330 ml

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky