Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Bird Family

Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Bird Family, 70 x 50 cm

Cena:
22.00 €

Príjemné pocity nadväzujúci Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Bird Family, 70 x 50 cm od obľúbenej značky Butter Kings - tento produkt máte po jednoduchej objednávke pri práve prebiehajúcej akcii za 22.00 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 8596457072230
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Unikátny Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Bird Family, 70 x 50 cm značky Butter Kings - tento hit môžete získať v hustej akciu za 22.00 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Tieto bavlnené utierky sa driny neboja, ale po práci sa rady cítia krásne a zábavné. Preto ich značka Butter Kings vyrobila v okúzľujúcich farbách a vzoroch, aby sa stali ozdobou vašej kuchynskej linky.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Bird Family, 70 x 50 cm

  • Název: Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Bird Family, 70 x 50 cm
  • Cena: 22.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328294
Pozrite si všetky produkty značky
Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Bird Family

Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Bird Family, 70 x 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky