Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Great Tit II.

Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Great Tit II., 70 x 50 cm

Cena:
22.00 €

Váš obľúbený produkt, Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Great Tit II., 70 x 50 cm od popredného výrobcu Butter Kings - tento artikel je v tento okamih v perfektnej akcii za 22.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 8596457072124
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Akostný Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Great Tit II., 70 x 50 cm od top výrobcu Butter Kings - tento hit ľahko nájdete pri práve prebiehajúcej akcii za 22.00 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Tieto bavlnené utierky sa driny neboja, ale po práci sa rady cítia krásne a zábavne. Preto ich značka Butter Kings vyrobila v očarujúcich farbách a vzoroch, aby sa stali ozdobou vašej kuchynskej linky.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkam nezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Great Tit II., 70 x 50 cm

  • Název: Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Great Tit II., 70 x 50 cm
  • Cena: 22.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328302
Pozrite si všetky produkty značky
Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Great Tit II.

Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Great Tit II., 70 x 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky