Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Jumping Rabbit

Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Jumping Rabbit, 70 x 50 cm

Cena:
22.00 €

Dnes sme vybrali: Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Jumping Rabbit, 70 x 50 cm s preslávenou značkou Butter Kings - tento tovar si môžete nechať doručiť pri likvidácii skladu za neprekonateľných 22.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 8596457072162
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Kvalitný Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Jumping Rabbit, 70 x 50 cm s trendy značkou Butter Kings - tento hit môžete zaobstarať za mimoriadne nízku cenu 22.00 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Tieto bavlnené utierky sa driny neboja, ale po práci sa rady cítia krásne a zábavné. Preto ich značka Butter Kings vyrobila v okúzľujúcich farbách a vzoroch, aby sa stali ozdobou vašej kuchynskej linky.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Jumping Rabbit, 70 x 50 cm

  • Název: Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Jumping Rabbit, 70 x 50 cm
  • Cena: 22.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328304
Pozrite si všetky produkty značky
Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Jumping Rabbit

Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Jumping Rabbit, 70 x 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky