Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Little Bouquet

Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Little Bouquet, 70 x 50 cm

Cena:
22.00 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Little Bouquet, 70 x 50 cm od obľúbeného výrobcu Butter Kings - tento tovar si môžete zakúpiť pri likvidácii skladu za neprekonateľných 22.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 8596457072292
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Trhom osvedčený produkt, Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Little Bouquet, 70 x 50 cm s pečaťou kvality Butter Kings - tento produkt ponúkame po zľave za 22.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Tieto bavlnené utierky sa driny neboja, ale po práci sa rady cítia krásne. Preto ich značka Butter Kings vyrobila v očarujúcich farbách a vzoroch, aby sa stali ozdobou vašej kuchynskej linky.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov, ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkam nezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Little Bouquet, 70 x 50 cm

  • Název: Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Little Bouquet, 70 x 50 cm
  • Cena: 22.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328306
Pozrite si všetky produkty značky
Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Little Bouquet

Set 2 kusov utierok Butter Kings z bavlny Little Bouquet, 70 x 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky