Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Asian Barker

Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Asian Barker, 70 x 50 cm

Cena:
22.00 €

Veľmi obľúbený produkt Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Asian Barker, 70 x 50 cm s trendy značkou Butter Kings - tento tovar si môžete nechať dodať za úžasnú cenu 22.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8596457057602
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Vynikajúci Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Asian Barker, 70 x 50 cm čo nám dodáva Butter Kings - tento artikel odporúčame s unikátnou zľavou za 22.00 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Tieto bavlnené utierky sa driny neboja, ale po práci sa rady cítia krásne a zábavne. Preto ich značka Butter Kings vyrobila v očarujúcich farbách a vzoroch, aby sa stali ozdobou vašej kuchynskej linky.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkam nezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Asian Barker, 70 x 50 cm

  • Název: Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Asian Barker, 70 x 50 cm
  • Cena: 22.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328390
Pozrite si všetky produkty značky
Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Asian Barker

Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Asian Barker, 70 x 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky