Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Forever and Always

Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Forever and Always, 70 x 50 cm

Cena:
22.00 €

Limitovaná edícia produktu Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Forever and Always, 70 x 50 cm čo berieme od značky Butter Kings - tento artikel je v túto chvíľu za bombastickú cenu 22.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 8596457070908
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Veľmi obľúbený produkt Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Forever and Always, 70 x 50 cm od kvalitného výrobcu Butter Kings - tento hit nájdete s unikátnou zľavou za 22.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! No a to sa jednoducho oplatí.

Tieto bavlnené utierky sa driny neboja, ale po práci sa rady cítia krásne a zábavné. Preto ich značka Butter Kings vyrobila v očarujúcich farbách a vzoroch, aby sa stali ozdobou vašej kuchynskej linky.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Forever and Always, 70 x 50 cm

  • Název: Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Forever and Always, 70 x 50 cm
  • Cena: 22.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328354
Pozrite si všetky produkty značky
Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Forever and Always

Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Forever and Always, 70 x 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky