Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Hearty Kittens

Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Hearty Kittens, 70 x 50 cm

Cena:
22.00 €

Vaše možnosti obohacujúce Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Hearty Kittens, 70 x 50 cm od originálneho výrobcu Butter Kings - tento produkt objednáte za úžasnú cenu 22.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 8596457070915
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Špičkový tovar, Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Hearty Kittens, 70 x 50 cm od známeho výrobcu Butter Kings - tento produkt kúpite vo zľavové akciu za 22.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Tieto bavlnené utierky sa driny neboja, ale po práci sa rady cítia krásne a zábavné. Preto ich značka Butter Kings vyrobila v očarujúcich farbách a vzoroch, aby sa stali ozdobou vašej kuchynskej linky.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Hearty Kittens, 70 x 50 cm

  • Název: Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Hearty Kittens, 70 x 50 cm
  • Cena: 22.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328358
Pozrite si všetky produkty značky
Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Hearty Kittens

Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Hearty Kittens, 70 x 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky