Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Hygge Moment

Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Hygge Moment, 70 x 50 cm

Cena:
22.00 €

No tak toto je gól: Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Hygge Moment, 70 x 50 cm od kvalitného výrobcu Butter Kings - tento artikel neprepásnite po zľave za 22.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 8596457063122
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Urobte si radosť: Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Hygge Moment, 70 x 50 cm od známej značky Butter Kings - tento artikel musíte mať za vynikajúcu cenu 22.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Tieto bavlnené utierky sa driny neboja, ale po práci sa rady cítia krásne a zábavne. Preto ich značka Butter Kings vyrobila v očarujúcich farbách a vzoroch, aby sa stali ozdobou vašej kuchynskej linky.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkam nezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Hygge Moment, 70 x 50 cm

  • Název: Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Hygge Moment, 70 x 50 cm
  • Cena: 22.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328378
Pozrite si všetky produkty značky
Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Hygge Moment

Set 2 kusov utierok z bavlny Butter Kings Hygge Moment, 70 x 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky