Set kameninovej šálky a tanierika Bloomingville Pollito Bloomingville

Set kameninovej šálky a tanierika Bloomingville Pollito

Cena:
14.00 €

No a toto chcete: Set kameninovej šálky a tanierika Bloomingville Pollito od výrobcu Bloomingville - tento hit môžete zaobstarať po zlacnenie za 14.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Kategória: 
Značka: 
SKU: 5711173157990
Do obchodu

Popis

Bloomingville

Kvalitný Set kameninovej šálky a tanierika Bloomingville Pollito s pečaťou kvality Bloomingville - tento produkt dodávame s VIP zľavou pre každého za 14.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Jar prináša nové začiatky, sviežosť a rast. Po dlhej zime každému chýba svieža energia. Sprevádzajte tohtoročné jarné upratovanie novým dekorom, ktorý snúbi severský minimalizmus a hravosť.

O značke:
Dizajnérka Betina Stampe bola pri zakladaní značky Bloomingville v roku 2000 poháňaná láskou k severskému štýlu bývania. Odvtedy zdieľa svoje nadšenie so svetom. Na trh prichádza s kreatívnym riešením pre každé bývanie vďaka scanda riešeným doplnkom a dekoráciám (a to aj pre tých najmenších). Spolu so svojím mužom, ktorý sa stal CEO Bloomingville, sa snaží udržať hlavnú myšlienku značky aj po všetkých tých rokoch: rozdávať radosť v najmenších maličkostiach.

Parametry produktu Set kameninovej šálky a tanierika Bloomingville Pollito

  • Název: Set kameninovej šálky a tanierika Bloomingville Pollito
  • Cena: 14.00 EUR
  • Výrobce: Bloomingville
  • Kód zboží: 1220616
Pozrite si všetky produkty značky
Set kameninovej šálky a tanierika Bloomingville Pollito Bloomingville

Set kameninovej šálky a tanierika Bloomingville Pollito

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky