Šijový vankúš DOIY Cat DOIY

Šijový vankúš DOIY Cat

Cena:
25.90 €

Limitovaná edícia produktu Šijový vankúš DOIY Cat od DOIY - tento artikel objednávajte v úžasnej akcii za 25.90 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8436564296016
Do obchodu

Popis

DOIY

Spokojnosť prinášajúci Šijový vankúš DOIY Cat od obľúbenej značky DOIY - tento hit ľahko nájdete s unikátnou zľavou za 25.90 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Pohodlné cestovanie? So šijovým vankúšikom môžete pokojne zažmúriť oči bez toho, aby vám hlava padala. Je vyrobený z hebkej bavlny a vyplnený polystyrénovými guľôčkami. Poťah je možné sňať a vyprať a vďaka popruhu prispôsobíte aj jeho veľkosť.

So značkou DOIY sa nudiť nebudete za žiadnych okolností. Za jej vznikom stoja dvaja dizajnéri z Barcelony. Za svoje nápady Elodie a Jamie zberajú obdivné pohľady po celom svete a rad kúskov sa dá označiť za kultový. Cieľom tejto kreatívnej dvojice je tvoriť produkty, ktoré rozprávajú príbeh, sú praktické, dekoratívne a dokážu vám vyčarí úsmev na perách. A treba povedať, že sa im to darí!

Parametry produktu Šijový vankúš DOIY Cat

  • Název: Šijový vankúš DOIY Cat
  • Cena: 25.90 EUR
  • Výrobce: DOIY
  • Kód zboží: 1344467
Pozrite si všetky produkty značky
Šijový vankúš DOIY Cat DOIY

Šijový vankúš DOIY Cat

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky