Sivá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Square Tiseco Home Studio

Sivá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Square

Cena:
6.90 €

Poctivý výrobok, Sivá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Square od obľúbeného výrobcu Tiseco Home Studio - tento hit zaobstaráte za úžasnú cenu 6.90 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

SKU: 5413255086852
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Dnes sme vybrali: Sivá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Square s preslávenou značkou Tiseco Home Studio - tento hit zoženiete v akcii za 6.90 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Každá správna gazdiná aj kuchár potrebuje poriadnu chňapku. Tak si vyberte takú, ktorá vašej kuchyni pristane najlepšie a bude ladiť s ostatnými doplnkami. Táto bavlnená od značky Tiseco Home Studio je perfektnou voľbou.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sivá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Square

  • Název: Sivá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Square
  • Cena: 6.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277720
Pozrite si všetky produkty značky
Sivá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Square Tiseco Home Studio

Sivá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Square

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky