Sivá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio Tiseco Home Studio

Sivá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio

Cena:
14.90 €

Vaše možnosti obohacujúce Sivá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio od obľúbenej spoločnosti Tiseco Home Studio - tento artikel neprepásnite v akcii za 14.90 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

SKU: 5413255072534
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Váš obľúbený produkt, Sivá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio populárneho výrobcu Tiseco Home Studio - tento produkt máte na dosah ruky takmer zadarmo za 14.90 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Neplaťte inde viac než musíte.

Pre kuchárov profíkov aj amatérov. Poriadna zástera nesmie chýbať v žiadnej kuchyni. Vyberte si kúsok z bavlny a nielen, že budete pri varení skvele vyzerať, ale hlavne sa nepošpiníte. Tak hurá k sporáku, hody sa už blížia.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sivá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio

  • Název: Sivá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio
  • Cena: 14.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277684
Pozrite si všetky produkty značky
Sivá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio Tiseco Home Studio

Sivá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky